Hakkımızda


Genç, dinamik ve alanında uzman kadrosuyla, 12 yıl önce yola çıkan BİZZZ MEDIA GROUP; reklamın özel bir olgu olduğunu benimsemiş, oluşturduğu özel reklam mecraları ile tüketici algısını en üst seviyeye çekmeyi başarmıştır.

Amacımız, çalıştığımız tüm firmalara, marka farkındalığı yaratarak tüketici tercihi haline getirmektir. Tanıtımlarınızı dar alanlardan geniş alanlara taşıyarak, hedef kitlenize en etkin ve hızlı bir şekilde ulaştırmak, satışınızı üst seviyelere getirerek, stratejik destek vermektir.

Tüm çalışmalarında profesyonel ve satış odaklı düşünen BİZZ MEDIA GROUP, kendi fikirlerini de ortaya koyarak, en verimli iletişim mecrasını belirleyerek reklam veren firma ve hedef kitlesini aynı çizgide buluşturur.

BİZZZ MEDIA, reklam veren firmaların beklentilerini en üst seviyede karşılar, yaptığı tüm işleri zamanında ve eksiksiz uygular.Tüm bu hazırlıklar içinde ve hizmet sonrasında, geri dönüş analizlerini tutarak reklam veren firma ile paylaşır.

BİZZZ MEDIA, reklamın önemli unsurlarından olan estetiği ve akılda kalıcılığı kendine hedef seçmiştir.Revizyonu bir sistem haline getirerek, aynı zamanda toplum değerlerine önem vermiş, sosyal sorumluluk projelerinde bulunmayı bir görev edinmiştir.

Uzun yıllar çalışmak dileğiyle, BİZZZ'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz...


Ekibimiz